Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir'in İhanet Skandalı

Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir'in öpüşme görüntüleri ortaya çıktı. Yaşanan skandalın ardından Afra Saraçoğlu'nun annesi ve eski sevgilisi Mert Yazıcıoğlu da gündeme geldi. Ayrıca, Mert Ramazan Demir'in amca olacağı haberleri de sosyal medyada konuşuluyor.

Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir'in İhanet Skandalı

'BİZ ASLINDA 3 KİŞİYİZ' Afra Saraçoğlu ile dudak dudağa yakalanmıştı...

Afra Saraçoğlu ile Mert Ramazan Demir öpüşürken yakalandı, o görüntüler gündeme bomba gibi düştü. Tekne tatili ifşa oldu ihanet iddiası ayyuka çıktı. Yaşananların ardından gözler Mert Yazıcıoğlu'na çevrildi.

Görüntülerin ortaya çıkmasının ardından Afra Saraçoğlu annesinin yanında aldı soluğu. Annesiyle fotoğrafını 'Aşkım' notuyla paylaşan Afra Saraçoğlu tüm dikkatleri yine üzerine çekti.

AMAN DİLAN GÖRMESİN!

Afra Saraçoğlu'nun annesi Lütfiye Hanım'ın Instagram hesabını Mert Yazıcıoğlu'nun takip etmesi ise 'Aman Dilan görmesin' dedirtti.

2018'de aşk yaşamaya başlayan Afra Saraçoğlu ile Mert Yazıcıoğlu, 2022'de ilişkilerini sonlandırmıştı. Yazıcıoğlu ile 5 yıl önce rol aldığı bir filmin setinde tanışan Saraçoğlu'nun birlikteliğinin 'ihanet' nedeniyle bittiği ileri sürülmüştü.

ELE ELE İLK FOTOĞRAF

Geçtiğimiz günlerde oyuncu arkadaşlarının paylaşımında genç aşıkların el ele oldukları dikkatlerden kaçmadı. Bu zamana kadar arkadaş olduklarını iddia eden Mert Ramazan Demir ile Afra Saraçoğlu'nun tatili ifşa oldu. Önce Dalaman Havalimanı'nda görüntülenen ikili ardından kiraladıkları teknede yakalandı. Kimseye yakalanmayacaklarını düşünerek tekne tatiline çıkan Afra Saraçoğlu ile Mert Ramazan Demir Göcek'te dudak dudağa görüntülendi.

'Arkadaşız' diyen çiftin bu görüntülere ne diyeceği ise merak konusu…

Mert Ramazan Demir Amca Oluyor

Aylardır kafa karıştıran aşk sarmalının ardından Mert Ramazan Demir cephesinden müjdeli bir haber geldi. Mert Ramazan Demir amca oluyor. Zafer Demir'in eşi Şebnem Demir, 'Evettt sürpriz! Bir çoğunuz tahmin etti... Bi maşallahınızı alırız. Dualarınızı bekliyoruz...Biz aslında 3. kişiyiz' notuyla hazırladığı videoyu paylaşınca sosyal medyada, 'Darısı Mert'in başına' yorumları yağdı.