Aliağa, Sezon Öncesi Şampiyonluk İçin Kenetlendi

Aliağa Belediye Başkanı Serkan Acar, Aliağaspor FK yönetimi ve futbolcularıyla bir araya gelerek sezon öncesi şampiyonluk hedeflerini paylaştı. Aliağaspor FK, 15 yıl aradan sonra profesyonel ligde mücadele edecek olmanın heyecanını yaşıyor. Programda takımın yeni sezon forması da tanıtıldı. Aliağaspor FK'nın 2023-2024 TFF 3. Lig'de giyeceği formalar sarı, siyah, beyaz ve yeşil renk kombinasyonlarıyla tasarlandı. Ayrıca, cumhuriyetin 100. yılına özel olarak tasarlanan forma da ilgi gördü. Aliağaspor FK, TFF 3. Lig 1. Grup ilk haftasında Kepez Spor'u evinde konuk edecek. Ancak, geçtiğimiz sezon aldığı ceza nedeniyle ilk maçını seyircisiz oynayacak.

Aliağa, Sezon Öncesi Şampiyonluk İçin Kenetlendi

Aliağaspor FK Yönetimi ve Futbolcuları Bir Araya Geldi

Aliağa Belediye Başkanı Serkan Acar, Aliağaspor FK yönetimi ve futbolcularıyla bir araya gelerek sezon öncesi şampiyonluk hedeflerini paylaştı. Aliağa mülki erkanı da programda yer aldı. Aliağaspor FK, 15 yıl aradan sonra profesyonel ligde mücadele edecek olmanın heyecanını yaşıyor.

Yeni Sezon Forması Tanıtıldı

Programda takımın yeni sezon forması da tanıtıldı. Aliağaspor FK'nın 2023-2024 TFF 3. Lig'de giyeceği formalar sarı, siyah, beyaz ve yeşil renk kombinasyonlarıyla tasarlandı. Ayrıca, cumhuriyetin 100. yılına özel olarak tasarlanan forma da ilgi gördü.

İlk Maç Seyircisiz Oynanacak

Aliağaspor FK, TFF 3. Lig 1. Grup ilk haftasında Kepez Spor'u evinde konuk edecek. Ancak, geçtiğimiz sezon aldığı ceza nedeniyle ilk maçını seyircisiz oynayacak. Maç, 9 Eylül 2023 Cumartesi günü Aliağa Atatürk Stadı'nda saat 16.30'da başlayacak.