Arka Sokaklar Dizisine Yeni Doktor Katılıyor

Kanal D ekranlarında yayınlanan 'Arka Sokaklar' dizisine yeni bir doktor karakteri katılıyor. Balamir Emren'in canlandıracağı 'Doktor Yağız' karakteri, Rıza Komiser'in kızı Pınar ile bir ilişki yaşayacak.

Arka Sokaklar Dizisine Yeni Doktor Katılıyor

Arka Sokaklar Dizisine Yeni Doktor Katılıyor

Kanal D ekranlarında yayınlanan ve Türk izleyicisinin yıllardır hem yeni hem de tekrar bölümlerini bıkmadan usanmadan tekrar tekrar izlediği 'Arka Sokaklar' dizisi, ekibe yeni katılan isimler ile gündeme gelmeye devam ediyor. Diziye 'Doktor Yağız' ismiyle yeni bir karakter katılıyor.

Yeni sezon bölümleri ve D Media yapımcılığı ile ekranlara gelen 'Arka Sokaklar' dizisi seyircisini televizyonlarının başına kilitlemeye devam ediyor. Yönetmenliğini Orhan Oğuz'un yaptığı, senaryosunu Ozan Yurdakul ve Sinan Yurdakul'un kaleme aldığı fenomen dizi, bu yıl da birebirinden heyecanlı anlara sahne oluyor.

Yeni Doktor Yağız

Son olarak dizi ekibine katılan Balamir Emren, geçen sezon 'Tuzak' dizisinde polis olarak seyirci karşısına çıkmasıyla hatırlanıyordu. Seyirci tarafından sevilen yakışıklı oyuncu, 'Arka Sokaklar' dizisinde, 'Doktor Yağız' rolü ile seyircisinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Gazeteci Birsen Altuntaş'ın haberinde yer verdiği bilgilere göre, 'Doktor Yağız' rolüyle diziye girecek olan Balamir Emren, 'Arka Sokaklar' dizisinde 'Rıza Komiser'in kızı 'Pınar' ile bir ilişki yaşayacak.

Dizi Oyuncuları

Kanal D ekranlarında her hafta Cuma akşamları saat 20:00'da yayınlanan başarılı dizide, Zafer Ergin, Özgür Ozan, İlker İnanoğlu ve Ozan Çobanoğlu başrolleri paylaşıyor. Ayrıca dizinin kaliteli castında, Perihan Ünlücan, Oğuz Peçe, Tunç Oğuz, Ali Haydar Çataltepe, Gizem Terzi, Özlem Çınar, Hülya Kalebayır, Elvan Dişli, Gaye Gürsel, Nazlı Tosunoğlu, Ecem Öz, Furkan Göksel, Kerim Han Duman, Can Başak, Ada Baykal, Onurcan Sesli, Mustafa Efe Günay da yer alıyor.