Kan Çiçekleri Dizisi: İkinci Sezon İlk Bölüm Bugün Yayınlanıyor

Unik Film ve Rains Pictures imzalı Kan Çiçekleri dizisi, ikinci sezonunun ilk bölümüyle bugün yayınlanıyor. Başrollerini Yağmur Yüksel ve Barış Baktaş'ın paylaştığı dizi, büyük bir hayran kitlesi oluşturmuş durumda. Dilan ve Baran karakterleri, kan davası nedeniyle zorunlu evlilik yapmış olsalar da zamanla gerçek bir aşka dönüşmüştür. Ancak birçok engelle karşılaşacaklar ve büyük bir savaşa girecekler. Yeni sezonun heyecanla beklenen ilk bölümü, bugün saat 16.30'da yayınlanacak.

Kan Çiçekleri Dizisi: İkinci Sezon İlk Bölüm Bugün Yayınlanıyor

Kan Çiçekleri Dizisi: İkinci Sezon İlk Bölüm Bugün Yayınlanıyor

Unik Film ve Rains Pictures imzalı Kan Çiçekleri dizisi en çok konuşulan dizilerin başında geliyor. Dünyanın dört bir yanında fanı olan dizinin ikinci sezon ilk bölümü bugün saat 16.30’da yayınlanacak. Yapımcılığını Sevda Kaygısız ve Talip Yıldırım’ın üstlendiği dizinin Brezilyalı fanları organize olup fenomen dizi için hazırladıkları özel videoyu New York’un ünlü meydanı Time Square’deki barkovizyondan yayınlattı.

Hello blood flowers family!We are a small team of Brazilian fans and we manage this portal with love.We came to share about the tribute that our portal prepared for the blood flowers family.In the early hours of this Sunday we took dizi to the streets of New York, in… pic.twitter.com/ZZiKtKzNoH— Kan Çiçekleri BR (@kancicekleribr) September 17, 2023

Başrollerini Yağmur Yüksel ve Barış Baktaş’ın paylaştığı dizi youtube izlenmeleriyle de rakiplerine fark atıyor. Dizinin büyük bir fan kitlesi oluşan başrol oyuncularının hayat verdiği Dilan ve Baran bu sezon yine birçok engelle sınanacak.

YENİ SEZONDA KAN ÇİÇEKLERİ HAYRANLARINI NELER BEKLİYOR?

Dilan ve Baran’ın, kan davası yüzünden yaptıkları zorunlu evlilik, zaman içinde gerçek bir aşka dönüşmüştür. Kağıt üzerindeki evliliklerini gerçek bir düğünle taçlandırdıkları o kara gün, konağa yapılan acımasız saldırı, Baran ve Dilan’ı yeniden birbirinden ayırır. Dilan, üç aydır kayıptır. Öfkeden deliye dönen Baran, karısını bulmak için bütün aşireti ayağa kaldırır. Adamlarını dört bir yana salan Baran Ağa, sevdiği kadını alan her kimse bulmaya ve bedelini ödetmeye ant içer. Ancak bu kez, karşısında çok güçlü ve beklenmedik bir düşman vardır. Dilan ve Baran, yeniden kavuşmak uğruna verecekleri bu büyük savaşta hiç yaşamadıkları kadar büyük bir sınav vereceklerdir. Dilan’ı kaçıran Sabiha Emiroğlu hangi sırlarla ikilinin hayatına girecek bu sırlar Dilan ve Baran’ı nasıl etkileyecek... İkilin aşkları uğruna verecekleri büyük bir sınav onları beklemektedir. Kötüler mi yoksa Dilan ve Baran’ın aşkı mı galip gelecek ?