Koleksiyon Mobilya, Baran Engür'ü CEO olarak atadı

Koleksiyon Mobilya, sektörün önde gelen firmalarında 20 yılı aşkın deneyime sahip Baran Engür'ün Üst Yönetici (CEO) olarak atandığını duyurdu. Engür, Koleksiyon Mobilya'nın stratejik hedeflerine ulaşmasına önemli katkılarda bulunacak.

Koleksiyon Mobilya, Baran Engür'ü CEO olarak atadı

İSTANBUL (AA) -

Koleksiyon Mobilya, sektörün önde gelen firmalarında 20 yılı aşkın deneyime sahip Baran Engür'ün Üst Yönetici (CEO) olarak atandığını duyurdu.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, CEO'luk görevine getirilen Engür, Koleksiyon Mobilya'nın stratejik hedeflerine ulaşmasına önemli katkılarda bulunacak. Engür, lise eğitimini 1996 yılında TED Ankara Kolejinde tamamladıktan sonra Bilkent Üniversitesi İşletme Fakültesinden mezun oldu. Kariyerine EY (Ernst & Young) Yönetim Danışmanlığı şirketinin İstanbul ofisinde başlayan Engür, 2003-2020 yılları arasında danışmanlık hizmetlerinden sorumlu şirket ortağı olarak PwC'nin İstanbul, Londra ve Dubai ofislerinde çalıştı.2020-2023 yılları arasında finansal hizmetler alanında faaliyet gösteren Hollanda merkezli Trive Financial Holding BV'de İcra Kurulu ve Yönetim Kurulu üyesi olarak çeşitli görevlerde bulunan Engür, bu dönemde Holding'in stratejik dönüşüm, büyüme, kurumsal yönetim ve yeniden yapılandırılma süreçlerine liderlik etti.